۱- برای سفارش پروژه ، پایان نامه ، مقاله و… چه روندی را باید طی کنیم؟

شما ابتدا باید از طریق فرم ثبت سفارش پروژه ، پایان نامه ، مقاله و … ، اطلاعات شخصی خود نظیر نام ونام خانوادگی ، مقطع تحصیلی، رشته گرایش و … را پرنموده و در صورت لزوم فایل های مربوط به پایان نامه ، پروژه و یا مقاله خود را بارگزاری نمایید . سپس در قسمت توضیحات تکمیلی ، عنوان و موضوع پایان نامه ، پروژه یا مقاله و هر آنچه لازم می دانید با ما مطرح کنید را درج و ارسال نمایید. سپس در کمتر از ۲۴ ساعت کاری از طرف شرکت آرمان پروژه با شما تماس گرفته خواهد شد و شرایط ادامه همکاری برای شما شرح داده خواهد شد. و در انتها فرم ثبت قرارداد (در صورت مراجعه غیر حضوری) برای شما ارسال خواهد شد.

 ۲- تفاوت هزینه شرکت آرمان پروژه با دیگر شرکت ها در چیست ؟

شرکت آرمان پروژه با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر داخلی، در رشته های مختلف و نیز دارای رزومه قابل اعتماد سعی در مشاوره و انجام پروژه ، انجام پایان نامه ، انجام مقالات و یا ترجمه متون شما دارد. از این رو در فضای رقابتی برخی از سود جویان سعی در فروش پروژه ، پایان نامه ،مقالات تکراری و آماده با هزینه های کمتر و یا بر خلاف آن بدلیل نداشتن تخصص کافی سعی در جذب هزینه های غیر عادلانه از متقاضیان هستند که موجب اتلاف زمان و هزینه متقاضیان و در نهایت نارضایتی آنان می شوند . هزینه های دریافتی توسط شرکت آرمان پروژه کارشناسی شده و در ازای یک کار تخصصی از متقاضیان دریافت می شود.

۳- آیا می توان تغییرات مد نظر استاد راهنما را در روند پایان نامه و یا پروژه اعمال کرد؟

در صورتی که تغییرات در راستای شمای کلی سایت نباشد بدون افزایش هزینه شرکت آرمان پروژه این مهم را برای شما تحقق می بخشد در غیر این صورت موجب محاسبه مجدد هزینه کارشناسی طرح می باشد.

 ۴- تا چه اندازه پایان نامه ، پروژه و یا مقاله شما با سفارش مد نظرتان شباهت دارد؟

پس از عقد قرارداد تیم آرمان پروژه در یک رابطه دو طرفه در طول انجام سفارش ، بارها و بارها محقق را به صورت مستقیم و غیر مستقیم محقق را در جریان نقطه نظرات شما قرار می دهد و پایان نامه ، مقاله و پروژه را با گام بندی های مناسب در اختیار شما قرار می دهد به این صورت که شروع گام بعدی سفارش منوط به رضایت شما از گام قبلی دارد . پس می توان گفت طرح درخواستی شما دقیقا منطبق بر نقظه نظرات شماست..